Liquid War

Mezi hry, které nesmí být zapomenuty zaručeně patří i Liquid War. Válka tekutin je freewarovkou poskytující hodiny a hodiny zábavy, a to ani nemluvím o multiplayeru, který zážitek jako vždy dokáže ještě znásobit. Princip je jednoduchý, máte loužičku své kapaliny a podobné, avšak jinak zbarvené loužičky ovládá také nepřítel. Zmocnit se jeho zásob může být snadné… ale také nemusí.

Stáhnout Liquid War (3 MB, zip)

Zajímá-li vás něco víc, můžete si přečíst recenzi, kterou jsem kdysi před lety napsal pro Freegame.cz, anebo navštívit oficiální stránky.

Je velmi mrzuté, že Liquid War disponuje pouze podprůměrnou grafikou a podobně kvalitním ozvučením, avšak zábava plynoucí z herního principu uvrhne audiovizuální stránku věci do zapomění. Přesto… nechtěl by se někdo chopit remaku? Jak krásné by mohly být lesklé vlnící se kapalné loužičky, plynule měnící své zabarvení a pohybující se nikoli po pixelech, nýbrž po malých bublinkách s vyhlazenými okraji… nádherná představa. A právě proto nesmí být Liquid war zapomenut, protože pořád jsou tu lidé, čekající na stylový remake.

TIP: Nemůžete-li si dopřát plnohodnotný multiplayer, doporučuji nazvat své soupeře atraktivními jmény – zvedne to motivaci, potažmo i zábavnost, protože si můžete namlouvat, že bojujete se skutečně prestižním soupeřem, a ne jen s „hloupým“ počítačem. :-)


Komentáře

RSS kanál komentářů

Zatím bez komentáře.

Přidat komentář

Nápověda ke psaní komentářů

Zde formátuje Texy!

  • *zvýraznění*
  • **silné zvýraznění**
  • > citace
  • "odkaz":http://kam
  • [4] reakce na komentář
  • zdrojové kódy a více

úplně nahoru