Design pro PHP triky

Jakub Vrána, neustávající pisatel PHP triků zveřejnil díla, která mu dorazila jako odpověď na před měsícem podanou výzvu k redesignu jeho webu. Ač to musí být pro každého velká čest, zúčastnit se takovéhoto, řekněme přátelského závodu, sešli se pouze čtyři stateční, mezi nimiž figuruji i já.

Možná bych mohl napsat co si myslím o zúčastněných designech. Nuže tedy dobrá.

První design, který vytvořil Kahi, je docela nezajímavý. Ale má do mrtě promyšlené logo, to je neoddiskutovatelné. Hlavička, titulek stránky je nezajímavý, když se na něj tak dívám. V podstatě se jedná o přebarvenou aktuální šablonu. Přesto se mi Kahiho návrh docela líbí a byl bych ochoten ho používat :).

Druhý design je zvláštní. Logo webu je nenápadné, velmi těžko čitelné, mnohé sekce stránky jsou zbytečně výrazné (hledání), nadpis článku je menší než nadpis uvádějící diskuzi, což se mi zdá nelogické.

Třetí design je mi blízký, protože jsem u jeho vzniku lehce asistoval :). Je moderní, což je v ostrém kontrastu se stávajícím konzervativním stylem, asi mi dělá potíž, představit si PHP triky v tomto hávu. Ale po grafické stránce se mi to líbí, je to svěží design, lehký, pěkný.

Čtvrtý by se dal nazvat modernizovanou verzí současných PHP triků. Přesto se mi líbí, obzvláště hlavička mi přijde vkusná.

Co bude dál? Bude vybrán jeden styl a ten nasazen místo momentálního, anebo Jakub nabídne všechny styly k výběru, jak si přejí mnozí komentátoři, včetně mne? Uvidíme.


Komentáře

RSS kanál komentářů

Zatím bez komentáře.

Přidat komentář

Nápověda ke psaní komentářů

Zde formátuje Texy!

  • *zvýraznění*
  • **silné zvýraznění**
  • > citace
  • "odkaz":http://kam
  • [4] reakce na komentář
  • zdrojové kódy a více

úplně nahoru