AdVent: reklamujte lépe!

Módou posledních dnů je AdSense, systém od společnosti Google, umožňující proměnit váš blog ve vydělávající business. Musím se přiznat, chvíli jsem také váhal, zda půjdu cestou mnoha a mnoha spolublogerů a ověsím svůj deníček reklamou. Pak jsem si ale uvědomil, že tady na něco takového není dost místa. A jelikož po výdělku jsem i přes ten zádrhel i nadále toužil, musel jsem vymyslet jak z bludného kruhu ven.

Promnul jsem si ruce, namazal je indulónou a dal jsem se do práce. Během několika chvilek jsem naprogramoval nový reklamní systém, AdVent™, který má oproti Google AdSense™ mnoho výhod. Tisíce. Možná miliony. Vychvalování přenechám šťastným inzerentům a webmastérům, znám zákony tety Etiky a také vím, že sebechvála nevoní.

Proč AdVent? Odpověď je nasnadě. Můj reklamní systém funguje na dobře známém principu ventilátoru – odtud to „Vent“. A také je lepší než AdSense. Odtud to „Ad“. Jestli si myslíte, že to „Ad“ je pouhé parazitování na o něco známější konkurenci, pak musím oponovat: přečtěte si tohle, a zajisté změníte názor.

Zpět k ventilaci. Princip ventilátoru je prostý, přesto jeho podobnost s AdVent vysvětlím. Ventilátor fouká. Ventiluje. AdVent taky. V tom je ta podobnost. Chápete?

Tak jinak. Najděte si v libovolném tištěném periodiku reklamu na cokoli, nastříhejte ji na malé kostičky o hraně 1.2 cm a naberte ty papírky do hrsti. Chrstněte je proti puštěnému ventilátoru a pozorujte, jak vám poletují cimrou, až nakonec přistanou na zemi a po čase se zavrtají do koberce. Přesně takto funguje AdVent. Budoucnost webové reklamy.


Komentáře

RSS kanál komentářů

Zatím bez komentáře.

Přidat komentář

Nápověda ke psaní komentářů

Zde formátuje Texy!

  • *zvýraznění*
  • **silné zvýraznění**
  • > citace
  • "odkaz":http://kam
  • [4] reakce na komentář
  • zdrojové kódy a více

úplně nahoru